Jartiyer takımı nedir? Neden kullanılır?

Öncelikle jartiyerin ne olduğu ile başlamak gerekirse şöyle tanımlayabiliriz. Jartiyer; külotlu çorabın icadından önce çorapları tutmak için bel veya bacak bölgesini sıkıca kavrayarak çorapların yukarıda tutulmasını sağlayan kemerlerdir. 1940 yılında külotlu çorabın icadından sonra kullanımının son bulacağı düşünülse de modanın bir parçası haline geldi ve kadınların vazgeçilmezi oldu. Jartiyerler modanın bir parçası olunca zamanla kadıların hayatında jartiyer takımları yer almaya başladı. Kadınların kullandığı en seksi ve en çok tercih edilen parçalardan biri haline geldi. Hem çorap tutucu özelliği hem de babydoll ve korselerle kullanımında vücudu toparlama ve kendinizi iyi hissedeceğiniz bir vücut şekline gelmenizde oldukça etkili olmaktadır. Vücuda özel bir görünüm sağladığı için de fazlası ile tercih edilmektedir. Jartiyerler önce külotlar ile kombin edilmeye başlandı. Daha sonrasında sütyenler ve korseler ile kombinlenmeye başlanarak zaman geçtikçe kadınların hayatında daha çok yer edindi. Jartiyer takımları zaman geçtikçe cinsel çekiminde bir parçası haline gelerek özel anların içerisinde yer almaya başladı. Zamanla erkeklerinde ilgisini çeken bu parçalar geceliklerle, kostümlerle, eteklerle ve şortlarla birleştirilerek özel anlarımıza dahil oldu.

Peki Jartiyer takımınızı neye göre seçmelisiniz?

Öncelikle önemli olan bu takım giyildiğinde içerisinde kendinizi nasıl hissettiğiniz. Bu nedenle kişiye göre bu kostümlerin seçimi değişmektedir. Sadece günlük hayatında elbiselerinin veya eteklerinin altına giyerek kendini kadınsı hissetmek isteyenler için korselerle veya sütyen ve külotla kombinlenen takımlardan tercih edilebilir. Ancak cinsel hayatınıza bu takımları dahil etmek istiyorsanız önemli olan bu kostümü giydiğinizde önce sizin kendinizi nasıl hissettiğiniz daha sonrasında partnerinize karşı kendinizi en iyi şekilde nasıl ifade ettiğinizdir. Kendinizi nasıl hissedeceğinize karar verdiğiniz de seçiminizi yapmanın zamanı gelmiş demektir. Ne istiyorsunuz? Feminen görünebileceğiniz bir takım mı yoksa cinsel hayatınıza biraz eğlence katabileceğiniz yaramaz bir hemşire, sizi daha genç gösterebileceğini düşündüğünüz liseli kostümü veya maskeli kedi, tavşan kostümleri gibi hareketli bir şeyler mi? Jartiyer takımları özel günlerinizde daha özel hissetmenizi sağlayacak harika bir hediye seçimdir. Hediye olarak almayı düşünüyorsanız neye göre seçim yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Her şeyden önce hediye aldığınız kişinin bu kostüm içerisinde kendisini rahat hissedip hissetmeyeceğini bilmeniz gerekir. Sonrasında dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Tabi ki hediye alırken beden seçimini de doğru yapmanız gerekir. Beden seçimi ile ilgili de hediye alacağınız kişinin iç çamaşırı bedenini ve günlük hayatta kullandığı kıyafetlerin bedenini kontrol ederek seçim yapabilirsiniz. Şimdi kendini mutlu etmen için seçimini yapmaya hazırsın!

Jartiyer modellerinin günlük hayata olan etkisi kaçınılmazdır. Kadınların her daim kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak olan takımlar şıklığınızın en çekici parçası olacaktır. Jartiyer kemerlerinin oldukça kullanışlı parçalar olması kadınların hayatlarının her anında kolaylık sağlıyor. Böylelikle günlük şıklığınızı ve rahatlığınızı vurgulayan parçalar haline geldi. Birbirinden özel günlük kombinlerinize rahatlıkla uyum sağlayacak olan tüm jartiyer kemerleri eteklerinizin altında oldukça seksi bir görünüm yaratacaktır. Şık bir görünüm yaratacak olan jartiyerlerin külotlu çoraplardan çok daha kullanışlı olduğu bir gerçektir. Kemerlerdeki kayışlara takılan çoraplar sayesinde özel bölgenin açıkta kalması kadınlar için oldukça sağlıklıdır. Ayrıca kış aylarında pantolon altına da giyilen jartiyerler oldukça rahat ve kullanışlıdır. Farklı kullanım amaçlarına hitap eden jartiyer kemerleri her zaman tercih edilen özel modellerden olmuştur.

Jartiyer kullanımı çok eski tarihlere dayanmaktadır. Çevrenizde büyüklerinize baktığınız zaman jartiyer çoraplarının kullanımının ne kadar yaygın olduğunu görebilirsiniz. Büyüklerimiz her ne kadar jartiyer kemerini veya kayışlarını kullanmasa da jartiyer çoraplarını fazlası ile tercih ederler. Günümüzde ise kadınlar jartiyer çoraplarını kemerleri ile tercih etmektedir. Bazı jartiyer çoraplarında push-up özelliği bulunmaktadır. Jartiyer çoraplarının kemerler ile birleştiği noktalarda bulunan silikon yapı çorapların yukarıda kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle bu çoraplar kaymama özelliği ile jartiyer kemerine ve kayışına ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanılmaktadır.

Geceliklerle sütyen ve külot takımları ile birleşerek takım haline gelen jartiyerler seks hayatınızın içerisinde de oldukça kullanışlı parçalar olacaktır. Çiftlerin en çok tercih ettiği cinsel kıyafetlerden olan jartiyer modelleri ile aşk hayatınız fazlası ile renklenecektir. Çiftlerin temel ihtiyaçları arasında olan cinsel yaşamı fantezi kıyafetler ile renklendirmek her zaman ilişkinizin tutkusunu ve enerjisini arttıracaktır. Heyecan veren tasarımları ile aşkınızı alevlendirecek olan fantezi giyimler arasında baybdoller, gecelikler ve kostümler ile birleşen jartiyer detayları her zaman heyecan verici olacaktır. Aşkınızı en zevkli şekilde yaşamanızı sağlayacak olan birbirinden özel tasarımlar ile aşk hayatınızda oldukça farklı anlar yaratabilirsiniz. En özel anlarınızı heyecan verici şekilde yaşamanız duygularınızı da her zaman tazeleyecektir.

Özel tasarımlara sahip olan şık modeller arasında yer alan jartiyer takımları ile en farklı anlarınızı oluşturarak partnerinizi fazlası ile şaşırtabilirsiniz. Seks hayatı içerisinde en çok kullanılan kırmızı jartiyer takımları ve siyah jartiyer takımları kadınların kendilerine olan güvenlerini daha çok ön plana çıkarmaktadır. Büyük beden giyinen kadınlar için de jartiyerler ile göz kamaştırıcı olmak kaçınılmaz olacaktır. Birbirinden farklı tasarımlar ve heyecan verici modeller ile buluşan büyük beden jartiyer modelleri her kadının hayallerini süsleyecek olan tasarımları ile fazlasıyla ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Tül geceliklerle ve dantel detayları ile birleşen jartiyerlerin çekiciliği erkekler tarafından fazlası ile ilgi görmektedir. Birbirinden farklı motifleri ile heyecan verici anlar yaşamanızı sağlayacak olan jartiyerlerin en ilgi çekici tasarımları her zaman özel hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Büyük beden jartiyer takımları ile gecelerinizi renkli hale getirecek olan desenlerin buluşması çiftlerin her zaman en tutkulu anları yaşamasını sağlayacaktır. En farklı modellerin yer aldığı jartiyerler arasında seks hayatınızı sıra dışı hale getirecek olan tasarımlar en özel anları yaşamanızı sağlayacaktır. Güzel ve şık bir görünüm yakalamanızı sağlayacak olan modeller partneriniz ile geçireceğiniz özel anları renkli hale getirmenizi sağlayacaktır. Partnerinizin aklını başından alacak olan tüm farklı modellerin ilişkinize katacağı farklı duygular en özel zamanlarınızı yaşamanızı sağlayacaktır. Her an heyecan verici anlar yaratmanızı sağlayacak olan tasarımların içerisinde eşinize büyüleyici anlar yaşatmak her zaman tutku dolu olacaktır. Birbirinden farklı duyguları size sunacak olan jartiyerler en şık halinizi en zevkli şekilde yaşamanızı sağlayacaktır. Jartiyer modelleri en heyecanlı duyguları eşiniz ile paylaşmanın en şık yolları arasında yer almaktadır. Jartiyerli gecelik modelleri de özel anları en şık haliniz ile eşinize sunmanızı sağlayacaktır. Cinsel hayatınızın önemli bir parçası olan fantezi kıyafetleri ile ilişkinizin içerisindeki renkli duyguları özgürce yaşayabilirsiniz. Şık tasarımlar ile farklı anlar yaratmanın heyecanı her zaman özel olmuştur. Kendinizi farklı anların içerisinde özel sahnelere çıkarmak ve eşiniz ile özel duyguları paylaşmak aşk hayatınızda heyecanlı anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Cinsel hayatınızda farklı anlar yaratacağınız tüm özel tasarımlar ilişkinizde en heyecanlı duyguları yaşatacaktır. En seksi modelleri ile keyifli anlar yaşamanızı sağlayacak olan tüm tasarımlar birbirinden heyecanlı zamanlar yaratmanızı sağlayacaktır. Kendinizi ve eşinizi mutlu edecek olan seçimleriniz ile ilişkinizde en özel zamanları yaşayarak bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

 

ADET
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
Adet
₺39,90 KDV Dahil
₺59,91 KDV Dahil
Adet
₺29,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
Adet
₺89,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
Adet
₺89,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
Adet
₺89,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
Adet
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Adet
₺99,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
Adet
₺109,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
Adet
₺109,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Adet
₺99,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
Adet
₺17,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
Adet
₺17,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
Adet
₺17,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
Adet
₺89,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
Adet
₺69,91 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Adet
₺89,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
Adet
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Adet
₺99,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Adet
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Çerez Kullanımı