Mevalive.com 2018 yılında kadın fantazi iç giyim, iç giyim, pijama takımı, tayt ve çorap sektöründe hem yerel mağazacılık hem de  e-ticaret üzerinden en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Samsun Atakent’te yer alan mağazamız ve e-ticarette müşterilerine sunduğu güven ve kalite ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımaktadır.

Markalaşma sürecimizde , %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak kaliteyi ve uygun fiyatı müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Çalışma kadrosu ile müşterilerimizin memnuniyeti için özverili olarak çalışmaktayız. Fantazi iç giyim ve iç giyim ürünlerini mağazalardan satın almak herkes için kolay olamayabiliyor. Bu nedenle internet üzerinden istediğiniz ürünü rahatça alabileceğiniz en özel ürünleri sizlere sunmaktayız. Siparişleriniz gizli paketlerde gönderilmektedir. Böylelikle paket içerisinde olan ürün kargo personeli dahil elinize ulaşana kadar paket içeriği bilinmemektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizin içerisinde ne olduğu kargo tarafından kesinlikle bilinmemektedir. Kargo açılmadan da bilinmesi mümkün değildir. Sormak istediğiniz her detay için WhatsApp iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurt içi kargo ve PTT kargo güvencesi ile ister kargo şubesinde isterseniz adresinizde teslimatınız sağlanmaktadır. Hem yurt içi hem de yurt dışından güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sorularınız için bize whatsapp hattımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

WhatsApp: 0542 305 7155

Mutlu Alışverişler Dileriz...

Çerez Kullanımı