Mevalive.com , 2018 yılında kadın fantazi iç giyim sektöründe e-ticaret üzerinden en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
Markalaşma sürecimizde , %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak kaliteyi ve uygun fiyatı müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. Çalışma kadrosu ile müşterilerimizin memnuniyeti için özverili olarak çalışmaktayız. Fantazi iç giyim ve iç giyim ürünlerini mağazalardan satın almak herker için kolay olamayabiliyor. Bu nedenle internet üzerinden istediğiniz ürünü rahatça alabileceğimiz en özel ürünleri sizlere sunmaktayız. Siparişleriniz gizli paketlerde gönderilmektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Siparişinizin içerisinde ne olduğu kargo tarafından kesinlikle bilinmemektedir. Kargo açılmadan da bilinmesi mümkün değildir. Sormak istediğiniz her detay için WhatsApp iletişim numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Siparişleriniz maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurt içi kargo güvencesi ile ister kargo şubesinden isterseniz adresinizde teslimatınız sağlanacaktır.
Mutlu Alışverişler Dileriz...
Çerez Kullanımı