İlişkinize biraz heyecan katmak ister misiniz? Öyleyse bu aksesuarlar tam size göre! Fantezi aksesuarlar insanlar tarafında başlangıçta tuhaf karşılansa da denemekten çekinmeyen çiftler için ilişkilerinde vazgeçilmez bir yer edinmiştir. Her ne kadar bilinmese de bu aksesuarların kullanımı günümüzde oldukça yaygındır. Birçok çift ilişkilerine yeni heyecanlar katmak istiyor bu nedenle bu tarz ürünlere olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Fantazi aksesuarlar denince akla ilk olarak kelepçeler, kırbaçlar, göz maskeleri ve göz bantları gibi ürünler gelmektedir. Bu ürünlerin ilişkide ki yeri seksi jartiyerler, babydoller ve kostümler kadar önemlidir. Çoğunlukla deri kostümler ve vücut çorapları ile kullanımı tercih edilmektedir. Genelde fantezi giyimin yanında kullanılan bu aksesuarlar ilişkide ki heyecanı en üst seviyeye çıkarmanızı yardımcı olacaktır. Özellikle birbirinden şık göz maskelerinin ve göz bantlarının yarattığı gizeme bayılacaksınız. Fantezi aksesuarlar birçok fantezi gecelik ile kombine edilebilir. Örneğin bir jartiyer ile şık bir göz bandını, deri kostümler ile kırbaçları veya vücut çorapları ile kelepçeleri kombin ederek kullanabilirsiniz. Önemli olan tercih ettiğiniz fantezi gecelik ve aksesuarlar ile kendinizi istediğiniz gibi ifade edip bu ürünleri kullanırken kendinizi etkileyici ve çekisi hissedip hissetmediğinizdir. Sonrasında neye göre seçim yapacağınız tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Bu aksesuarları kullanmaya başladığınız andan itibaren ilişkinize kattığı heyecanı gördüğünüzde cinsel yaşamınızın olmazsa olmazı olacağından emin olabilirsiniz. İlişki içerisinde iki taraf içinde oldukça heyecan uyandıran aksesuarlar hediye almak içinde iyi bir seçenek olacağından emin olabilirsiniz. Şık bir fantezi geceliğin yanına ekleyebileceğiniz bu aksesuarlar hediye aldığınız kişiyi oldukça heyecanlandıracaktır. Erkekler içinde fazlası ile ilgi uyandıran bu aksesuarlar iki taraf içinde çiftler arasında hem çok özel hem de çok çekici bir hediye olacaktır. Başlangıçta böyle bir hediye oldukça iddialı görünse de aranızda yarattığı heyecanı keşfettikten sonra asla pişman olmayacaksınız. Önemli olan böyle bir aksesuarı kullanıp kullanmamaya kendinizi hazır hissettiğinize karar vermenizdir. Unutulmamalıdır ki ilişkide heyecanı kaybetmemek ilişkinin uzun yıllar devam etmesi için çiftler arasında oldukça önemlidir. Bu nedenle fantezi giyim ve aksesuarlar heyecanı kaybetmemek için ilişkinize katmanız gereken en önemli parçalardan biridir. Fantazi aksesuarları ile fantazilerinizi birleştirmeniz ilişkinizin heyecanını arttıracaktır. Her bir aksesuar yeni ve farklı heyecanlar yaratmanızı sağlayacaktır. Web sitemizde bulunan aksesuarların etkisine gelin birlikte bakalım.

İlk olarak hareket özgürlüğünüzü kısıtlayacak ve ilişki içerisindeki heyecanı arttıracak olan kelepçeler ile başlayalım. Tercihe göre el ve ayaklara bağlanabilen fantazi kelepçe setleri kadınlar ve erkekler için hazzı arttıran ve ilişkiden daha çok zevk alınmasını sağlayacak olan parçalardır. Her zaman aşk hayatına yeni duygular katmak isteyenler cazibelerini her zaman arttıracak olan özel parçalardır. Kırmızı, siyah, beyaz ve leoparlı renkleri ile fantazi giyimleri ile oluşturduğunuz kombinlerinize uyum sağlayacaktır. 

Fantazi kırbaçları ilişkide zevkle acıyı birleştirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. İlişki içerisindeki duygularınızı daha kışkırtıcı hale getirecek olan kırbaç ile her zaman en farklı hazları yaratmak ilişki içerisindeki mutluluğu arttıracaktır. En vahşi taraflarınızı ortaya çıkaracak olan bu parçalar genelde kelepçeler ile kullanılmaktadır. Kırmızı, siyah, beyaz ve leopar renkleri ile şıklığınıza rahatlıkla uyum sağlayarak seks hayatınızdaki hazzı arttıracaktır.

Fantazi maske modelleri de ilişki içerisindeki en cazibeli seçimlerden bir tanesidir. Fantazi giyimleri ile mükemmel bir uyum yakalayacak olan maskeler göz bölgesine takılan ve gizemli bir duruş yaratarak ilişkinizin içerisindeki dikkati üzerinize çeken özel modellerdir. İster deri isterseniz dantelli modelleri ile göz çevrenizi güzelliğiniz ile ön plana çıkaracak olan maskeler kostümler ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Özellikle deri gecelik ve kostümler ile kullanılan maskelerin her birinde şık kombinler yaratmak cinsel hayatınızdaki çekiciliğinizi arttıracaktır. Zımba ve zincir gibi detayları olan deri maskelerin en vahşi taraflarınızı ortaya çıkarması kaçınılmaz olacaktır.

Fantazi aksesuarları içerisinde en çok tercih edilen parçalardan bir tanesi fantazi ağız topudur. Bu toplar ile kadınların ilişki içerisinde aldığı zevk ve acı karşısında bağırmasını engellemektir. Genelde kelepçe ve kırbaç gibi aksesuarlar ile birleştirilen ağız topları her zaman özel anlar içerisinde aldığınız zevki kendinizi sıkmadan özgürce yaşamanızı sağlayacaktır. En farklı mutlulukları yaşamanızı sağlayacak olan tüm aksesuarlar her zaman cinsel hayatınızda en özel anları yaşamanızı sağlayacaktır.

Cinsel hayatın en renkli taraflarını oluşturan bir diğer aksesuar ise göğüs ucu bandıdır. Göğüs ucu bandı aşk hayatınızın içerisindeki en çekici görünümlerinizden bir tanesini oluşturacaktır. Erkeklerin kadınların göğüslerine karşı olan ilgisi bilinmektedir. Kadınlarda ilişkilerinde göğüslerini daha dikkat çekici bir hale getirmek için göğüs ucu banlarını kullanırlar. Bu bantlar ister pullu isterseniz üzerinde kışkırtıcı yazılar barındıran bantları ile tercih edilebilmektedir. Renkleri ile kışkırtıcı olan bu bantlar hem göğüs bölgesi açık fantazi giyim ürünleri ile hem de herhangi bir kıyafet kullanmadan takılabilecek olan özel parçalardır. Göğüs ucun banlarının cazibesi her zaman özel bir çekicilik kazanmanızı sağlayacaktır.

Çiftler tarafından en çok tercih edilen parçalardan bir tanesi de fantazi kelepçe setidir. Bu setin içerisinde tasma, kelepçe, kırbaç, ağız topu, el ve ayak kelepçelerinin birbirine bağlanmasını sağlayan çapraz bağ mevcuttur. Bu set ile aradığınız her hazzı bir arada bulabilirsiniz. Sınırlarını zorlamak isteyen çiftlerin en mükemmel tercihleri arasında yer alan bu setler ile gecelerinizin en unutulmaz duygularını ortaya çıkaracaktır. Her zaman cinsel hayata özel hazlar katan bu setler deri olmaları sebebi ile de oldukça dayanıklıdır.

Kelepçe setlerini seven çiftler için en çekici aksesuarlardan bir tanesi yatak bağlama setleridir. Kadınları ve erkekleri baştan çıkaracak olan bu set ilişki içerisinde çiftlerden birini yatağa bağlayarak diğerinin özgür kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle seks hayatında yatağa bağlı kişinin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlamaktadır. Bu özel parçalar ile her zaman ilişkinize farklı hisler katmak ilişki bağlarınızı güçlendirecektir. Bedeninizdeki her bir duyguyu keşfetmenizi sağlayacak olan aksesuarların cazibesi her an farklı duygular ile cinsel performansınızın artmasını sağlayacaktır.

Fantazi tasmaları ilişki içerisinde itaat etmeyi seven çiftler için oldukça etkileyici bir parçadır. Her zaman en mutlu anlarınızı yaratacak olan en cazibeli parçalardan bir tanesi olan tasmaların çekiciliği her an ilişkinizin içerisine özel anlar katmanızı sağlayacaktır. En farklı duyguları ortaya çıkaracak olan modeller ile en farklı ve zevkli anları yaşatacaktır. Aksesuarların ilişki içerisindeki mutluluğu arttırması her an farklı hisler yaratmanızı sağlayacaktır.

Fantazi deri eldiven modelleri ile geceliklerinizi ve kostümlerinizi tamamlamak her zaman çok daha cazibeli görünmenizi sağlayacaktır. Aşk hayatınızdaki en şık ve özel anları oluşturacak olan tüm eldivenler özellikle deri kumaşları ile oldukça çekicidir. Eldivenlerin deri kostümler ile yakaladığı mükemmel uyum aşk hayatınızı renklendirmenin en çekici parçalarından bir tanesidir.

İlişkinin en eğlenceli anlarını yaşatacak olan bir diğer parça salıncaklardır. Son zamanların trend aksesuarlarından biri olan salıncaklar cinsel hayatınızda oldukça farklı anlar yaratmanızı sağlayacaktır. Bu özel parçalar kapı arkasına takılan modelleri ve erkeklerin üzerine takılan modelleri ile kadınları askıda tutan salıncaklar seks hayatı için oldukça çekici parçalardır. Fantazi salıncakları ile cinsel hayatınızda en özel anları en cazibeli şekilde yaşatabilirsiniz. Her zaman ilişki sıcaklığınızı arttırmanızı sağlayacak olan modelleri ile her zaman özel olmanızı sağlayacaktır.

 

ADET
₺129,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
ADET
₺129,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
ADET
₺139,90 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
ADET
₺109,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
ADET
₺119,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
ADET
₺129,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
ADET
₺79,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
ADET
₺49,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
ADET
₺129,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
ADET
₺99,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
ADET
₺89,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
ADET
₺99,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
ADET
₺49,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
ADET
₺49,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
ADET
₺89,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
ADET
₺79,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
Adet
₺29,99 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
Adet
₺34,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
Adet
₺89,90 KDV Dahil
₺153,28 KDV Dahil
ADET
₺109,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
ADET
₺99,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
ADET
₺129,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
ADET
₺99,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
Adet
₺17,90 KDV Dahil
₺29,91 KDV Dahil
Adet
₺29,99 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
Adet
₺49,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
ADET
₺129,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
Adet
₺49,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
Adet
₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
Adet
₺29,99 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
Adet
₺89,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
Adet
₺17,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
Adet
₺17,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
Adet
₺29,91 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
Adet
₺24,90 KDV Dahil
₺29,91 KDV Dahil
Çerez Kullanımı